Par GESR klīniku

Jūsu ideālās sejas un ķermeņa spēka vieta

Mūsu arsenālā ir pārbaudītas un visefektīvākās metodes, kuras nodrošina acīmredzamu rezultātu. Plazmoliftings, filleru injekcijas, biorevitalizācija, mezoterapija, botulīnterapija, pīlingi un pretcelulīta programmas — tā ir tikai maza daļa no visa skaistuma pakalpojumu klāsta, kuri padarījuši laimīgus simtiem sieviešu un vīriešu. Atnāciet!

GESR Icon Star

Vairāk nekā 10 gadu pieredze

GESR Icon Star

Kvalificēti speciālisti

GESR Icon Star

5000 apmierinātu klientu

GESR Icon Star

Individuāla pieeja

GESR klīnikas pakalpojumi

Injekciju pakalpojumi

Injekciju pakalpojumi ir procedūras, kuras vērstas uz sejas un ķermeņa jaunības atgūšanu un modelēšanu. Ar to palīdzību jūs varēsit cīnīties pret vecuma radītām izmaiņām ādā, atbrīvoties no novecošanas pazīmēm, likvidēt rētas, aknes sekas, hiperpigmentāciju, koriģēt ķermeņa apjomus un sejas formu. Skaistuma injekcijas palīdzēs ātri, efektīvi un droši, bet, galvenais – bez ķirurģiskas iejaukšanās, risināt šīs un daudzas citas problēmas.

GESR klīnikas pakalpojumi

Lāzera procedūras

Stikla āda. Mēs visi to vēlamies, un tomēr rasains, krāsots spīdums ir nenotverams lielākajai daļai no mums neatkarīgi no vecuma. Var palīdzēt atmirušo šūnu noņemšana mājās ar maskām, skrubjiem, glikoliem un retinoliem. Un klīniskās seguma atjaunošanas procedūras, kas rada vieglus ādas ievainojumus — piemēram, ķīmiskais pīlings, dermabrāzija vai mikroadatēšana — var sasniegt ātrāk. Bet, ja jums ir nepieciešams risinājums ar kompresoru, nekas nav efektīvāks par lāzera procedūrām.

GESR klīnikas pakalpojumi

Aparātprocedūras

Aparātprocedūras ir droša un nesāpīga ādas ārstēšanas, attīrīšanas un atjaunošanas metode bez ķirurģiskas iejaukšanās. Tās būtība ir lāzerstarojuma ietekmē (radiofrekvenču ietekme vai infrasarkanā sildīšana) uz ādas virsējiem un dziļajiem slāņiem.

GESR klīnikas pakalpojumi

Kosmetoloģija

Kosmetologs kopj un uztur ādas veselību. Mūsdienu kosmetoloģija piedāvā gandrīz neierobežotu iespēju klāstu ādas skaistuma saglabāšanai un problēmu risināšanai. Mēdz teikt, ka katrai sievietei vajadzētu būt savam frizierim, zobārstam un kometologam, taču mūsdienās arī vīrieši augstu vērtē koptu ādu un labprāt iziet skaistumkopšanas procedūras.

GESR klīnikas speciālisti

Mūsu komanda

Ar Jums strādās tikai augstākā līmeņa profesionāļi, kuru zināšanas un pieredzi apliecina diplomi un neskaitāmas pateicīgu klientu atsauksmes.

ATSAUKSMES

Mūsu klientu atsauksmes

Esam ļoti gandarīti, ka mūsu speciālistu zināšanas un pieredzi apliecina ne tikai diplomi, bet arī neskaitāmas GESR klīnikas pateicīgu klientu atsauksmes.

GESR Icon Quotes

GESR klīnikā viņi spēja mani saprast un smalki iemiesot visas manas mežonīgākās skaistuma vēlmes, vienlaikus maksimāli uzsverot manu dabiskumu.

Larisa Eriksone

Pierakstieties pie speciālista

Pierakstieties speciālista konsultācijai

Mūsu arsenālā ir pārbaudītas un visefektīvākās metodes, kuras nodrošina acīmredzamu rezultātu.

Mēs palīdzēsim jums kļūt pārliecinātiem par sevi un priecāties par savu atspulgu spogulī!

Atstājiet savu pieprasījumu, zvanot vai aizpildot veidlapu, un mēs ar jums sazināsimies tuvākajā laikā.