Injekciju pakalpojumi ir procedūras, kuras vērstas uz sejas un ķermeņa jaunības atgūšanu un modelēšanu

Ar to palīdzību jūs varēsit cīnīties pret vecuma radītām izmaiņām ādā, atbrīvoties no novecošanas pazīmēm, likvidēt rētas, aknes sekas, hiperpigmentāciju, koriģēt ķermeņa apjomus un sejas formu. Skaistuma injekcijas palīdzēs ātri, efektīvi un droši, bet, galvenais – bez ķirurģiskas iejaukšanās, risināt šīs un daudzas citas problēmas.

Estētiskās medicīnas un skaistuma klīnika GESR piedāvā jums šādus injekciju pakalpojumus:

Mūsu profesionālie ārsti un kosmetologi palīdzēs jums izskatīties maksimāli pievilcīgi neatkarīgi no vecuma

GESR klīnikas injekcijas pakalpojums

Botulīnterapija

Jūs bieži raucat pieri, jums ir ļoti aktīva mīmika vai arī jums vienkārši dara raizes vecuma radītās izmaiņas? Tad jums viennozīmīgi nepieciešams botokss.

Botulīnterapija ir kosmetoloģisku injekciju procedūra, kas visā pasaulē zināma kā “skaistuma injekcijas”. Tās darbība vērsta uz mīmikas un vecuma krunciņu likvidēšanu, samazinot sejas muskuļu kustību aktivitāti.

Noderīga informācija:

Kā darbojas botulīnterapija?
Procedūras būtība slēpjas A tipa botulotoksīna (preparāts “Dysport”), kas izraisa muskuļu atslābināšanos un, rezultātā — krunciņu izlīdzināšanos, injekciju ievadīšanu zemādā.
Kādas ir botulīnterapijas priekšrocības?
Botulīnterapiju uzskata par labāko profilaktisko pasākumu pret ādas novecošanos, un tā ir efektīva metode lielākajai sieviešu daļai dažādos vecumos. Tai ir raksturīgs, ka jau 3-7 dienā jūs pamanīsiet rezultātu un izskatīsieties “svaigāk” un pievilcīgāk. Turklāt efekts saglabājas 4-7 mēnešus.
Kādos gadījumos izmanto botoksu?
Estētiskās medicīnas un skaistuma klīnika GESR piedāvā divas pieejas botulotoksīna ievadīšanai: ārstniecisko un kosmetoloģisko. Mēs izmantojam botulīnterapiju mīmikas krunciņu izlīdzināšanai šādās zonās: - piere; - acis; - kakls; - smaids, kas atsedz smaganas; - košļātājmuskulis. Turklāt mēs šo procedūru veiksmīgi izmantojam pastiprinātas svīšanas (hiperhidroze) un migrēnas ārstēšanai.
Kā notiek botulīnterapijas procedūra?
Sākumā ārsts dermatologs veic apskati, novērtē krunciņu dziļumu un aprēķina nepieciešamās preparāta devas. Tālāk procedūra notiek šādā kārtībā: 1. Ādas attīrīšana. 2. Zonu marķēšana. 3. Ādas apstrāde ar speciālu dezinficējošu līdzekli. 4. Preparāta ievadīšana. 5. Injekciju zonas apstrāde ar speciālu dezinficējošu līdzekli.Procedūras ilgums — 5-15 minūtes. Nav nepieciešama speciāla sagatavošana un rehabilitācija.
Cik sāpīga un droša ir botulīnterapija?
Estētiskās medicīnas un skaistuma klīnikā GESR botulīntoksīna injekcijas ievada sertificēti ārsti dermatologi. Botulīnterapijai mēs izmantojam tikai mūsdienīgus preparātus un īpaši tievas adatas, kuras neatstāj praktiski nekādas pēdas un līdz minimumam samazina nepatīkamās sajūtas. Botoksa ievadīšanas procedūra ir pilnīgi droša un nesāpīga, injekcijas tiek veiktas ar steriliem vienreiz lietojamiem instrumentiem. Zema sāpju sliekšņa gadījumā ārsts var izmantot vietējo atsāpināšanu.
Kā uzzināt, vai man ir piemērota šī procedūra?
Lai uzzinātu, vai jums ir nepieciešama tieši botulīnterapija, iesakām pierakstīties pie ārsta dermatologa estētiskās medicīnas un skaistuma klīnikā GESR. Mūsu speciālisti sniegs jums konsultāciju un veiks procedūru ātri un droši, izmantojot pārbaudīto preparātu “Disport”.
GESR klīnikas injekcijas pakalpojums

Mezoterapija

Vēlaties likvidēt novecošanas sākotnējās pazīmes vai pigmentācijas plankumus, uzlabot zemādas dziedzeru darbību vai atbrīvoties no aknes sekām bez ķirurģiskas iejaukšanās? Tad pamēģiniet mezoterapiju. Tā noteikti liks jums un jūsu ādai mirdzēt no laimes!

Mezoterapija sejai — tā ir injekciju procedūra, kas vērsta uz ādas stāvokļa uzlabošanu, izmantojot līdzekļus, kuri satur vitamīnus un mikroelementus. Šī metode paredz līdzekļu ievadīšanu ādas virsējos slāņos, turklāt, to sastāvu katram konkrētajam klientam individuāli piemeklē ārsts. 

Noderīga informācija:

Kā darbojas mezoterapija?
Lai cik efektīva būtu kopjošā kosmētika, tā, diemžēl, nespēj iekļūt dziļākos ādas slāņos. Toties ar mezoterapijas palīdzību vērtīgās vielas caur epidermas barjeru nokļūst tieši dermā. Procedūras būtība slēpjas lokālās asinsrites stimulēšanā un attiecīgās zonas šūnu piesātināšanā ar bioloģiski aktīvajām vielām, kā rezultātā ādai no iekšienes tiek nodrošināts atveseļojošs efekts.
Kādos gadījumos izmanto šo procedūru?
Sejas mezoterapija palīdz: - tikt galā ar novecošanas sākotnējām pazīmēm; - padarīt ādu tvirtāku, elastīgāku un mitrinātu; - likvidēt tūskainību un tumšos lokus zem acīm; - atbrīvoties no pinnēm un rētām; - samazināt ādas hiperpigmentāciju; - uzlabot zemādas dziedzeru darbību.
Kādas ir procedūras priekšrocības?
Mezoterapijas galvenā īpatnība ir tā, ka tā ļauj ārstam strādāt tieši ar to ādas apgabalu, kur nepieciešama korekcija, un individuālā kārtā piemeklēt vērtīgo vielu kompleksu. Šī procedūra kļūs par ideālu risinājumu, ja jūs nevēlaties ķirurģisku iejaukšanos, bet vēlaties panākt veselīgu, starojošu sejas izskatu. Tai nav vecuma ierobežojumu, bet to veic tad, kad tas ir nepieciešams.
Cik drīz pēc mezoterapijas sagaidāms rezultāts?
Pamanīt pirmās izmaiņas un sejas ādas stāvokļa uzlabošanos iespējams jau pēc pirmā seansa. Efekts pēc mezoterapijas var saglabāties no 3 mēnešiem līdz vairākiem gadiem.
Kā tiek veikta procedūra?
Sākumā ārsts dermatologs veic sejas ādas rūpīgu apskati un piemeklē gatava sastāva kokteili injekcijām. Pēc tam āda tiek apstrādāta ar dezinficējošu līdzekli un tiek ievadīts preparāts. Mezoterapijas procedūras ilgums — 5-15 minūtes.
Cik sāpīga un droša ir mezoterapija?
Estētiskās medicīnas un skaistuma klīnikā GESR mezoterapijas procedūru veic sertificēti ārsti dermatologi. Mēs izmantojam tikai mūsdienīgus preparātus un īpaši tievas adatas, kuras praktiski neatstāj pēdas un līdz minimumam samazina nepatīkamās sajūtas. Procedūra ir pilnīgi droša un nesāpīga, injekcijas tiek veiktas ar steriliem vienreiz lietojamiem instrumentiem. Zema sāpju sliekšņa gadījumā ārsts var izmantot atsāpinošo krēmu.
Kā zināt, vai man šī procedūra ir piemērota?
Lai noskaidrotu, vai jums nepieciešama tieši mezoterapija, ir vērts pierakstīties uz konsultāciju pie ārsta dermatologa estētiskās medicīnas un skaistuma klīnikā GESR. Mūsu speciālisti sniegs jums konsultāciju un piemeklēs mezokokteiļu individuālo sastāvu, kurš piešķirs jūsu ādai enerģiju un skaistumu.
GESR klīnikas injekcijas pakalpojums

Plazmoterapija

Jūs satrauc vecuma radītās izmaiņas sejas ādā, pigmentācija, rētas, aknes sekas, matu izkrišana vai to lēnā augšana? Tad jums noteikti būs piemērota plazmoterapija! Tā palīdzēs ātri un droši atrisināt šīs problēmas, atgriežot jaunību un skaistumu. 

Plazmoterapija ir efektīva atjaunojoša metode, kuras iedarbības pamatā ir matu un sejas ādas atjaunošana, izmantojot iepriekš attīrītu paša pacienta plazmu.

Noderīga informācija:

Kāds ir plazmoterapijas darbības princips?
Plazmoterapijas procedūras laikā ar injekciju palīdzību zem ādas ievada ar trombocītiem bagātinātu plazmu, kas iegūta no pacienta asinīm. Trombocīti, kas atbild par jaunu audu veidošanos un reģenerāciju, stimulē dabiskās hialuronskābes un kolagēna izstrādi, kas nodrošina ādas patstāvīgu reģenerāciju un atjaunošanos. Bet tas, savukārt, nodrošina krunciņu izlīdzināšanos, turgora normalizēšanos, sejas toņa uzlabošanos, matu augšanas stimulēšanu un, galvenais – “jaunu” šūnu veidošanos.
Kādas ir plazmoterapijas priekšrocības?
Maksimāla drošība — šīs metodes galvenā priekšrocība. Plazma ir daļa no paša pacienta asinīm, tāpēc procedūra izslēdz alerģisku reakciju rašanos. Plazmoterapija ir piemērota jebkura vecuma cilvēkiem ar dažādiem ādas tipiem. Pati procedūra ir nesāpīga un tai nav nepieciešama īpaša sagatavošana. Bet rezultāts kļūst redzams jau pēc 4-5 dienām.
Kādos gadījumos iesaka veikt plazmoterapiju?
Estētiskās medicīnas un skaistuma klīnika GESR piedāvā plazmoterapiju sejas ādas atjaunošanai un matu augšanas veicināšanai. Šī procedūra būs piemērota tiem, kam ir: - strijas; - rētas; - dažāda veida piņņu izsitumi; - akne un postakne; - kuperoze; - hiperpigmentācija; - pārmērīgi sausa un noslīdējusi āda; - matu izkrišana (alopēcija).
Kā notiek procedūra?
Kad ārsts dermatologs būs apskatījis pacienta ādu, tiks paņemtas asinis no vēnas. Pēc tam tās centrifugēs speciālā iekārtā, lai iegūtu plazmu. Gatavo plazmu speciālists injekciju veidā ievadīs vajadzīgajās ādas zonās. Klīnikā GESR plazmoterapija tiek veikta, izmantojot sterilus vienreiz lietojamus instrumentus ar īpaši tievām adatām, kura neatstāj praktiski nekādas pēdas un līdz minimumam samazina nepatīkamās sajūtas. Pacienta zema sāpju sliekšņa gadījumā uz procedūras zonām tiek uzklāts vietējās anestēzijas līdzeklis. Seansa ilgums — 15-45 minūtes.
Kā noskaidrot, vai man ir piemērota plazmoterapija?
Ja vēlaties saprast, vai jums ir nepieciešama tieši plazmoterapija, pierakstieties uz konsultāciju estētiskās medicīnas un skaistuma klīnikā GESR. Mūsu kvalificētais ārsts dermatologs sniegs jums konsultāciju un ātri un droši veiks jums procedūru.
GESR klīnikas injekcijas pakalpojums

Kontūrplastika

Vēlaties izskatīties jaunāki, koriģēt sejas vaibstus vai ķermeņa formas? Kontūrplastika palīdzēs jums ātri un droši pietuvināt jūsu izskatu ideālam! 

Kontūrplastika ir kosmētiska procedūra, kas ļauj bez ķirurģiskas iejaukšanās izveidot pareizus sejas vaibstus, novērst ādas pārmērīgu izstaipīšanos vai piešķirt noteiktām ķermeņa zonām vajadzīgo formu.

Noderīga informācija:

Kāda ir metodes būtība?
Procedūras laikā ar injekciju palīdzību zemādā ievada fillerus. Tie ir dabīgi gēlveida preparāti, kuri aizpilda noteiktas ķermeņa zonas, tādējādi piešķirot tām nepieciešamo formu, kā arī izlīdzinot krokas un krunkas.
Kādas ir kontūrplastikas priekšrocības?
Metodes galvenā priekšrocība ir tā, ka tas ir ātrs un efektīvs paņēmiens, lai koriģētu sejas un ķermeņa formu vecuma radītās izmaiņas un trūkumus. Procedūras efekts ir manāms jau pirmajā dienā, bet pilnībā to iespējams novērtēt pēc 7-10 dienām. Lai iegūtu rezultātu uz 6-12 mēnešiem, pietiek ar vienu seansu.
Kādos gadījumos piemēro kontūrplastiku?
Estētiskās medicīnas un skaistuma klīnika GESR piedāvā kontūrplastiku, izmantojot filleru injekcijas, lai koriģētu šādas zonas: - deniņu zonu; - lūpas; - degunu; - vaigu kaulu un vaigu zonu; - deguna-asaru vagu; - deguna-lūpu krokas; - zodu un apakšžokļa līniju; - apakšžokļa stūrus.
Kā notiek kontūrplastikas procedūra?
Konsultācijas laikā ārsts dermatologs uzklausa klienta vēlmes, veic apskati, novērtē ādas stāvokli un piemeklē preparātus korekcijas veikšanai. Pašas procedūras kārtība ir šāda: 1. Ādas attīrīšana. 2. Adatas ievadīšanas punktu marķēšana. 3. Fillera ievadīšana. 4. Injekciju zonu apstrāde ar speciālu dezinficējošu līdzekli.Ja pacients ir pārlieku jutīgs pret sāpēm, apstrādājamo laukumu var atsāpināt ar speciālu krēmu. Kurss sastāv no viena apmeklējuma un tiek veikts ambulatori. Procedūras vidējais ilgums — 30 minūtes. Nav nepieciešama speciāla sagatavošana un rehabilitācija.
Kontūrplastika — vai tas ir droši?
Estētiskās medicīnas un skaistuma klīnikā GESR kontūrplastikas injekcijas veic sertificēti ārsti dermatologi — eksperti ar ilgu gadu darba pieredzi injekciju kosmetoloģijas jomā. Procedūra tiek veikta, izmantojot vistievākās adatas, kuras praktiski neatstāj pēdas un līdz minimumam samazina nepatīkamās sajūtas. Mēs rūpīgi izvēlamies preparātus un ievērojam sanitāri higiēniskās normas.
Kā noskaidrot, vai man ir piemērota šī procedūra?
Lai noskaidrotu, vai kontūrplastika palīdzēs atrisināt jūsu problēmu, pierakstieties uz konsultāciju klīnikā GESR. Mūsu speciālisti sniegs jums konsultāciju un veiks procedūru ātri un droši. Rezultātā jūs iegūsiet pārliecību par sevi un priecāsieties par saviem ideālajiem vaibstiem un formām.
GESR klīnikas injekcijas pakalpojums

Kolagēns

Sapņojat, lai jūsu āda būtu jauna un veselīga, ar vienmērīgu toni un tekstūru? Pamēģiniet kolagēna injekcijas! Tās palīdzēs novērst agrīnu novecošanos, kā arī ārstēt akni, rētas un strijas.

Kolagēna injekcijas ir vienkāršs, bet ļoti efektīvs jaunības atgūšanas paņēmiens. Papildus krunciņu izlīdzināšanai tās izmanto, lai likvidētu “vārnu kājiņas”, aknes izsitumu rētas, ādas pārmērīgu sausumu vai pigmentāciju.

Noderīga informācija:

Kāda ir metodes būtība?
Kolagēns ir mūsu ādas dabiskais olbaltums, kas ietekmē tās veselību un elastīgumu. Tā dabiskās rezerves nav ilgtspējīgas, bet mūsu organisma spēja producēt šo vielu patstāvīgi pēc 25 gadu vecuma samazinās. Injekcijas ievadīšana zemādā iedarbojas uz fibroblastiem, liekot tiem atjaunot ādu un izdalīt dabisko kolagēnu. Bet tas, savukārt, nodrošina krunciņu izlīdzināšanos, kā arī ādas tekstūras un toņa vienmērīgumu.
Kolagēna injekciju priekšrocības
Šai metodei nav vecuma ierobežojumu, to piemēro pēc ārsta rekomendācijām un tā ir piemērota jebkura tipa ādai. Kolagēna injekcijas 3-5 procedūru kursa veidā ar regularitāti 1 reizi 3 nedēļās. Efekts manāms 2 nedēļas pēc pirmā seansa, bet, veicot pilno kursu — tas saglabājas 1-1,5 gadu.
Indikācijas kolagēna lietošanai
Estētiskās medicīnas un skaistuma klīnika GESR piedāvā kolagēna injekcijas tādu ķermeņa, sejas, kakla un dekoltē ādas problēmu risināšanai kā: - vecuma radītas ādas izmaiņas, kuras saistītas ar elastīguma un tvirtuma samazināšanos (krunciņas, noslīdējušas zonas); - striju un rētu veidošanās; - zoda līniju asuma zudums; - lūpu vai vaigu nepietiekams apjoms.
Kā notiek procedūra?
Sākumā ārsts dermatologs veic apskati, novērtē ādas stāvokli un aprēķina nepieciešamās preparāta devas. Tālāk viss notiek šādā kārtībā: 1. Ādas attīrīšana un apstrāde ar speciālu dezinficējošu līdzekli. 2. Preparāta ievadīšana. 3. Apstrāde ar rētas dziedējošu līdzekli. 4. Ieteikumi ādas kopšanai.Procedūras ilgums — 15-45 minūtes.
Cik sāpīgas un drošas ir kolagēna injekcijas?
Estētiskās medicīnas un skaistuma klīnikā GESR kolagēnu ievada tikai sertificēti ārsti dermatologi. Mēs izmantojam mūsdienīgus preparātus un īpaši tievas adatas, kuras praktiski neatstāj pēdas un līdz minimumam samazina nepatīkamās sajūtas. Lai veiktu šo procedūru, nav nepieciešama anestēzija, tomēr, ja jums ir zems sāpju slieksnis, koriģējamo zonu iespējams apstrādāt ar atsāpinošu krēmu.
Kā noskaidrot, vai man ir piemērota šī procedūra?
Lai saprastu, vai jums ir nepieciešamas tieši kolagēna injekcijas, pierakstieties uz konsultāciju pie ārsta dermatologa estētiskās medicīnas un skaistuma klīnikā GESR. Ārsts veiks apskati, kas ļaus noskaidrot, vai jums šī metode būs piemērota, aprēķinās devas un seansu skaitu.
GESR klīnikas injekcijas pakalpojums

Lipolītiķi

Vēlaties koriģēt ķermeņa formas vai likvidēt tauku nogulsnes uz sejas? Tad lipolītiķu injekcijas ir tieši tas, kas jums vajadzīgs! Pēc šādas procedūras jūs iegūsiet pārliecību par sevi un priecāsieties par savu atspulgu spogulī. 

Injekciju lipolīze ir efektīva figūras korekcijas metode, ievadot zemādā preparātus ar tauku dedzinošām vielām (lipolītiķus).

Procedūra ļauj atbrīvoties no liekajām tauku nogulsnēm praktiski jebkurā ķermeņa zonā (uz rokām, vēdera, sēžas, gurniem), kā arī koriģēt sejas ovālu. Papildus tauku likvidēšanai, šī metode palīdz uzlabot ādas kvalitāti.

Noderīga informācija:

Kāds ir lipolītiķu darbības princips?
Lipolītiķu injekcijām izmanto preparātus, kas satur dabīgos fermentus, kuri nodrošina tauku šūnu sairšanu un šķelšanas galaproduktu izvadīšanu no organisma caur asinīm un limfu. Šiem preparātiem līdzīgus fermentus izstrādā cilvēka aknas, nodrošinot vielmaiņu. Bet, ja to organismā nav pietiekami daudz, tauku aprite palēninās. Lipolītiķi palielina to skaitu un palīdz uzlabot situāciju.
Kādas ir procedūras priekšrocības?
Šīs metodes galvenā priekšrocība ir tā, ka tā ļauj ātri un efektīvi koriģēt sejas un ķermeņa formu vietās, kur panākt rezultātu ar novājēšanas vai fitnesa palīdzību ir ļoti grūti. Tas ir tauku likvidēšanas drošs paņēmiens bez ķirurģiskas iejaukšanās. Procedūru kurss palīdz samazināt apjomu līdz 5-6 cm, bet novērtēt lipolītiķu efektivitāti iespējams jau pēc pirmā seansa.
Kādos gadījumos ir vērts izmantot lipolītiķus?
Estētiskās medicīnas un skaistuma klīnika GESR piedāvā lipolītiķu injekcijas, lai koriģētu ķermeņa un sejas formas. Par indikācijām to lietošanai uzskata: - dubultzoda veidošanos; tauku uzkrāšanos vaigu, vaigu kaulu apvidū, zem acīm; - sejas ovāla izmaiņas; - ādas, ovāla noslīdēšanu; - celulītu; - lipomas; - “atraitnes pauguru” (taukaudu hipertrofija kakla, krūšu skriemeļu apvidū); - liekās tauku nogulsnes uz vēdera priekšējās sieniņas, gurniem un sēžas.
Kā notiek procedūra?
Sākotnēji konsultācijas laikā ārsts uzklausīs klienta vēlmes, piedāvās atbilstošu korekcijas shēmu, izmantojot nepieciešamo preparātu un nepieciešamo seansu skaitu, kā arī noteiks klīnikas pirmā apmeklējuma datumu. Pati procedūra notiek šādā kārtībā: 1. Ādas attīrīšana. 2. Zonu marķēšana. 3. Ādas apstrāde ar speciālu dezinficējošu līdzekli. 4. Vietējās anestēzijas izmantošana. 5. Preparāta ievadīšana. 6. Injekciju zonas apstrāde ar īpašu dezinfekcijas līdzekli.Seansa ilgums — 5-20 minūtes.
Lipolītiķu injekcijas — tas ir droši?
Estētiskās medicīnas un skaistuma klīnikā GESR lipolītiķus ievada sertificēti ārsti. Mēs rūpīgi izvēlamies preparātus un ievērojam sanitāri higiēniskās normas, kā arī izmantojam īpaši tievas adatas, kuras praktiski neatstāj pēdas un līdz minimumam samazina nepatīkamās sajūtas.
Kā noskaidrot, vai man ir piemērota šī procedūra?
Jūs gribat atbrīvoties no liekajiem taukiem un koriģēt atsevišķas ķermeņa zonas, bet šaubāties, vai šim nolūkam ir nepieciešamas tieši lipolītiķu injekcijas? Pierakstieties uz konsultāciju klīnikā GESR. Mūsu speciālisti sniegs jums konsultāciju un veiks procedūru ātri un droši, izmantojot mūsdienīgus sertificētus preparātus lokālu tauku nogulšņu šķelšanai.
GESR klīnikas injekcijas pakalpojums

Filleri

Sapņojat koriģēt sejas formu vai atjaunot zaudēto apjomu atsevišķās ķermeņa zonās? Jums palīdzēs filleri! Ar to palīdzību jūs varēsit atgūt skaistumu un paildzināt jaunību. 

Filleri ir preparāti, kurus aktīvi izmanto kontūrplastikā un kosmetoloģijā. Tie spēj aizpildīt krunkas, piešķirt apjomu un tvirtumu audiem, kā arī novērst dažādus ādas nelīdzenumus.

Turklāt fillerus veiksmīgi izmanto matiem: tie palīdz atjaunot bojātās cirtas, gūt uzvaru pār matu galiņu šķelšanos un padarīt matus gludus un spīdīgus.

Noderīga informācija:

Kā darbojas filleri?
Filleru injekcijas ir blīvs gēls, kuru ievada lokāli zemādā vietās, kur nepieciešams piešķirt apjomu. Pateicoties to sastāvā esošajām vērtīgajām skābēm, tie novērš nelielus ārienes defektus un atjauno zaudēto vielu krājumus audos. Papildus korekcijai gēli nodrošina ādas pastāvīgu mitrināšanu, ko nodrošina spēja aizturēt ūdens molekulas. Turklāt tie var iekļūt dziļi matu struktūrā un aizpildīt to, atjaunojot no iekšienes un izlīdzinot katra matiņa zvīņas.
Kādas ir filleru priekšrocības?
Filleru injekciju galvenā priekšrocība ir ātrs un noturīgs rezultāts bez ķirurģiskas iejaukšanās. Pamanīt procedūras efektivitāti var uzreiz pēc tās pabeigšanas. Turklāt iegūtais efekts var saglabāties līdz pat 2 gadiem. Jāpiezīmē, ka filleri stimulē kolagēna izstrādi, kas, savukārt, uzlabo ādas stāvokli.
Kādos gadījumos var izmantot fillerus?
Estētiskās medicīnas un skaistuma klīnika GESR piedāvā filleru injekcijas kontūrplastikas veikšanai, kā arī: - lai atjaunotu zaudēto apjomu vai aizpildītu ieplakas uz sejas, izlīdzinātu krunkas utt.; - lai uzlabotu ādas stāvokli gurnu iekšpusē, zonā virs ceļgaliem, uz rokām, kakla un dekoltē; - lai palielinātu un koriģētu sēžas formu; - intīmajai plastikai; - matu atjaunošanai.
Kā notiek procedūra?
Konsultācijas laikā ārsts uzklausa pacienta vēlmes un veic apskati lemjot, kuru preparātu izmantot un kādās zonās to ievadīt. Pašas procedūras norise ir šāda: 1. Ādas attīrīšana. 2. Injekciju ievadīšanas zonu marķēšana. 3. Preparāta ievadīšana. 4. Apstrāde ar rētas dziedējošu līdzekli.Procedūras ilgums — 10-60 minūtes.
Filleru injekcijas — vai tas ir sāpīgi?
Estētiskās medicīnas un skaistuma klīnikā GESR fillerus ievada tikai sertificēti ārsti. Mēs ievērojam sanitāri higiēniskās normas, izmantojam mūsdienīgus preparātus un īpaši tievas adatas. Visiem cilvēkiem ir atšķirīgs sāpju slieksnis, tāpēc arī sajūtas injekciju ievadīšanas laikā ir dažādas. Vairums preparātu satur lidokaīnu, kas darbojas kā anestezējošs līdzeklis. Pēc klienta vēlmēm ir iespējama vietējās anestēzijas izmantošana.
Kā noskaidrot, vai man ir piemērota šī procedūra?
Pierakstieties uz konsultāciju klīnikā GESR, lai saprastu, vai filleri palīdzēs atrisināt jūsu problēmu. Mūsu ārsti sniegs jums konsultāciju, piemeklēs preparātus, ņemot vērā jūsu vēlmes un individuālās īpatnības, kā arī veiks procedūru ātri un droši.
GESR klīnikas speciālisti

Mūsu komanda

Ar Jums strādās tikai augstākā līmeņa profesionāļi, kuru zināšanas un pieredzi apliecina diplomi un neskaitāmas pateicīgu klientu atsauksmes.

ATSAUKSMES

Mūsu klientu atsauksmes

Esam ļoti gandarīti, ka mūsu speciālistu zināšanas un pieredzi apliecina ne tikai diplomi, bet arī neskaitāmas GESR klīnikas pateicīgu klientu atsauksmes.

GESR Icon Quotes

GESR klīnikā viņi spēja mani saprast un smalki iemiesot visas manas mežonīgākās skaistuma vēlmes, vienlaikus maksimāli uzsverot manu dabiskumu.

Larisa Eriksone

Pierakstieties pie speciālista

Pierakstieties speciālista konsultācijai

Mūsu arsenālā ir pārbaudītas un visefektīvākās metodes, kuras nodrošina acīmredzamu rezultātu.

Mēs palīdzēsim jums kļūt pārliecinātiem par sevi un priecāties par savu atspulgu spogulī!

Atstājiet savu pieprasījumu, zvanot vai aizpildot veidlapu, un mēs ar jums sazināsimies tuvākajā laikā.